volkswagen
Škoda
Seat
Přejít na obsah
Nejčastější dotazy a odpovědi.
Odpověď na dotaz obdržíte na email
4.5 / 5
34 recenze
21
9
0
1
1
Karel
07 Říj 2022
Spolehlivost a poctivost! Po obdržení objednávky a rozdělání krabice zjištěn prasklý rámeček, nejspíš při manipulacích v depech. Po telefoním kontaktu kde proběhla opravdu ochotná komunikace ze strany prodejce bez žádných slovních třenic mi byl rámeček zaslán. Vím že je to dvousečné a postaveno na důvěře prodávající a kupující ale v tomto případě z obouch stran to bylo opravdu poctivé a tento obchod mohu pouze doporučit za mne má 1* děkuji.
Karel
18 Srp 2022
Dobrá komunikace. Pokud potřebujete nové rádio do auta zvolili jste dobře. Majitel ochotný a rád pomůže a vše vysvětlí. Mohu jedině doporučit. Skvělý obchod.
Václav Řeřicha
10 Srp 2022
Takových shopů je málo, perfektní jednání, ochota a komunikace. Přeju hodně zákazníků a vše nej.
11 Kvě 2022
Dobrý den , mohu poprosit který z kodu je pro rádio v odkazu ? https://2din-radio.cz/product/?2din-radio-android-volkswagen . Vše zatím funguje, radio přišlo v pořádku , jsem rád , že jsme zvolili nákup u vás . S pozdravem Smrčka.
RádioShop
25 Dub 2022
Dobrý den pane Posledník, máte špatně nastavený rok výroby v rádiu. Stačí správně nastavit CanBus v rádiu. Návod je v sekci videa.
Martin Posledník
16 Dub 2022
Dobrý den mám dotaz u rádia 2din android do passata při zapnutí blinkru do levá nebo práva se vypne rádio a ztmavne obrazovka Moc děkuji za informaci přeji hezký den Posledník
Milan
15 Dub 2022
Vynikající prodejce, fundované rady,bezvadná komunikace,ochota.Moc děkuji za skvělé jednání.Ať se daří a hodně spokojených zákazníků.
Vladislav Novák
28 Úno 2022
Nejde mi zadni kamera pise ze neni signal dekuji
PayPal
GoPay
Kontakt :
2din-RadioShop
Bedřich Hermann
Prosetická 217/8
41501 Teplice
Návrat na obsah