Volkswagen
Škoda
Seat
Přejít na obsah
Nejčastější dotazy a odpovědi.
Odpověď na dotaz obdržíte na email
4.6 / 5
38 recenze
25
9
0
1
1
Michal Štajnc
15 Led 2023
Naprosto skvělá spolupráce, ochota a vstřícnost. Mohu vřele doporučit.
Jiří Švec
29 Lis 2022
Rádio zakoupené a zvolené osobní převzetí.Skvělá komunikace s prodávajicím který mi rádio nainstaloval,nastavil a vysvětlil jeho užívání.Vřele doporučuji
RádioShop
21 Lis 2022
Dobrý den, ano občas se to u Octavie 3 může stát, jsou tam 2 druhy PC auta a to před faceliftem a po faceliftu. Je tedy potřeba správně nastavit CanBus. Návod na nastavení CanBusu najdete na videu nebo fotu na stránce https://2din-radio.cz v záložce návody.
richard
21 Lis 2022
mam stejny problem u radia 2 din ,pri zapnuti jakekoli smerovky tak se mi vypne a ztmavne o brazovka, moc dekuji
Karel
07 Říj 2022
Spolehlivost a poctivost! Po obdržení objednávky a rozdělání krabice zjištěn prasklý rámeček, nejspíš při manipulacích v depech. Po telefoním kontaktu kde proběhla opravdu ochotná komunikace ze strany prodejce bez žádných slovních třenic mi byl rámeček zaslán. Vím že je to dvousečné a postaveno na důvěře prodávající a kupující ale v tomto případě z obouch stran to bylo opravdu poctivé a tento obchod mohu pouze doporučit za mne má 1* děkuji.
Karel
18 Srp 2022
Dobrá komunikace. Pokud potřebujete nové rádio do auta zvolili jste dobře. Majitel ochotný a rád pomůže a vše vysvětlí. Mohu jedině doporučit. Skvělý obchod.
Václav Řeřicha
10 Srp 2022
Takových shopů je málo, perfektní jednání, ochota a komunikace. Přeju hodně zákazníků a vše nej.
11 Kvě 2022
Dobrý den , mohu poprosit který z kodu je pro rádio v odkazu ? https://2din-radio.cz/product/?2din-radio-android-volkswagen . Vše zatím funguje, radio přišlo v pořádku , jsem rád , že jsme zvolili nákup u vás . S pozdravem Smrčka.
PayPal
GoPay
Kontakt :
2din-RadioShop
Bedřich Hermann
Prosetická 217/8
41501 Teplice
Návrat na obsah