Volkswagen
Škoda
Seat
2din-RadioShop
Volkswagen
Seat
Přejít na obsah

2din rádio android pro VW Skoda Seat

2 DIN RÁDIO ANDROID PRO VOZY VOLKSWAGEN ŠKODA SEAT
Jsme obchod zabývající se již téměř 4 roky prodejem 2din Android autorádií a to převážně do vozů Volkswagen, Škoda a Seat, která jsou vždy skladem a připraveny k odeslání. Samozřejmě je i možné si objednat 2din rádio android i do jiných značek vozů, kde se dodání pohybuje od 5 – 10 dnů.
Po dobu naší existence jsme vždy hlavně kladli důraz na kvalitu, vybavení, funkčnost a provedení Android rádia před nízkou cenou, tak aby byl vždy spokojen zákazník což je i vidět v recenzích v záložce Diskuze. Proto také pečlivě sledujeme kvalitu různých značek rádií které každých půl roku testujeme, tak abychom vždy nabízeli značku Android rádia v top kvalitě, i za cenu o něco vyšší ceny oproti naší konkurenci. Proto i držíme záruku plné 2 roky na výměnu rádia. Oproti 1 roku jako u některých konkurentů.

Naším zájmem je také uspokojit, jak nenáročné uživatele, kterým stačí základní funkce a vybavení rádia za nižší cenu, ale stále aby rádio bylo v top kvalitě, tak i mnohem náročnější uživatele kteří očekávají od rádia mnohem více funkcí a vybavení a to stále za příznivou cenu a v top kvalitě.

2din rádio Android námi prodávané má součástí balení velmi důležitý CanBus dekodér pro propojení s PC auta, pro podporu ovládání rádia na volantu, signalizaci otevřených dveří, podporu couvajících senzorů, podporu couvací kamery, spínacího plus pro vypnutí autorádia atd. Samozřejmostí je také GPS modul pro navigace dle vašeho výběru bez potřeby internetu. Pro více informací můžete volat na 704 324 844. Dotázat se můžete také přes aplikaci WhatsApp nebo použít Email.
PayPal
Kontakt :                              Reklamace :
2din-RadioShop                          Reklamační formulář
Bedřich Hermann                               Obchodní podmínky
Prosetická 217/8
41501 Teplice
Tel : 704 324 844
Email : radioshop@2din-radio.cz
Návrat na obsah